02122145451

دوره های بین الملل

دوره های بین المللی
دوره های بین المللی

موسسه آموزش عالی آزاد ترجمان علوم با همکاری با بیناد ملی آموزش مدیریت فرانسه (FNEGE) اقدام به برگزاری دوره های متنوعی همچون Post MBA و Post DBA در دانشگاه نانتره پاریس که مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری می باشد نموده است. این دوره در سالهای گذشته نیز برگزار گردیده و علاوه بر آموزشهای آکادمیک توسط اساتید خبره بین المللی بخش های جذابی همچون بازدیدهای علمی و صنعتی همچون بازدید از شهرک علمی تحقیقاتی پاریس و همچنین بازدیدهای تفریحی نیز داشته است. اگر از علاقمندان به تحصیلات در مقاطع بالاتر رشته های مدیریت در فرانسه هستید لطفا با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شرایط حضور شما در این دوره ها مورد بررسی قرار بگیرد.

نمونه مدرک Post MBA مورد تایید دانشگاه دولتی نانتره پاریس و بنیاد ملی آموزش مدیریت فرانسه همراه با کد رهگیری

موسسه آموزش عالی ترجمان علوم با همکاری موسسه آینده پژوهان پس از برگزاری دوره های مختلف مدیریتی در داخل و خارج از کشور و به دلیل نیاز مخاطبین خاص اقدام به عقد قرارداد با FNEGE (بنیاد ملی آموزش مدیریت فرانسه) به منظور برگزاری دوره های ویژه مدیریتی نموده است.

بنیاد ملی آموزش مدیریت در فرانسه (FNEGE) در سال ۱۹۶۸ در نتیجه همکاری فی‌مابین دولت فرانسه و شرکت‌های خصوصی فرانسوی تاسیس شد. مأموریت اصلی این سازمان، آموزش مدیریت مدرن در فرانسه با استفاده از استانداردهای آموزشی جدید است و بنابراین مدیران برای حضور موثر در مقیاس جهانی آماده می‌شوند.  این بنیاد شامل مدارس کسب و کار معروف، دانشگاه‌ها، موسسات فنی حرفه ای، انجمن های علمی و حرفه ای صنایع و کمیسیون های آموزشی می‌باشد و تاکنون در کشورهای مختلف به ارائه آموزش مدیریت به تعداد بی‌شماری از دانشجوی، مدیران ارشد و مربیان بین المللی پرداخته است.

 

برای آشنایی بیشتر با این نهاد علمی مهم می توانید به نشانی اینترنتی آن یعنی https://www.fnege.org مراجعه نمایید.

 

دوره Post MBA که با همکاری FNEGE و دانشگاه نانتره پاریس برگزار می شود یک از همین دوره های ویژه مدیریتی است که قبلا توسط این موسسه برگزار شده و هم اکنون هم در حال ثبت نام مجدد برای برگزاری دوباره می باشد.

 

برای آشنایی بیشتر با دانشگاه نانتره پاریس می توانید به نشانی اینترنتی آن یعنی https://www.parisnanterre.fr مراجعه نمایید.

 

تجربه تحصیل در یک دانشگاه دولتی معتبر در قلب اروپا و دریافت مدرک معتبر از این دانشگاه و بنیاد ملی آموزش مدیریت فرانسه به شما کمک می کند که با شرکت در این دوره خود را از دیگر رقبای شخصی یا سازمانی متمایز نمایید.

مخاطبان این دوره مدیران ارشد شرکت ها و سازمان ها، مشاوران و مدرسان حوزه مدیریت هستند که پس از گذراندن این دوره ویژه به فهم عمیقی از دانش مدیریت در زمینه بازاریابی بین الملل و همچنین آشنایی با آخرین استراتژی های بازاریابی و برندینگ در تراز بین المللی از طریق دانش روز دنیا و استادان به نام اروپا دست پیدا می کنند.

مسلما به کارگیری این تکنیک ها برای حل عارضه های سازمانی و افزایش مهارت های فردی به کمک آموزه های این دوره راهگشای وضعیت کنونی شرکت ها و افراد خواهد بود.

 

طول مدت دوره ۱۰ روز در کشور فرانسه و ۶ ماه در ایران است که به همراه تورهای تفریحی و صنعتی در کشور فرانسه و شهر زیبای پاریس برگزار می شود.

برخی از استادان دوره

Professor Christophe Benavent

Professor Sylvie Herrtich

Professor Marc Amerigo

Jacques Arcade

Professor Frederic Bertrand

Dr. Mohammad Mohajer

دکتر محمد مهاجر